Darts / 【Samurai】8 Silver
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Samurai |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 158.35 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/14 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
The key is a shape that doesn't get stuck too much!
*Barrel only sold.
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.14 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.31 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.25 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 111.14 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.25 )