Darts / 【G's DARTS】SPACE ORBIT VEGA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 85% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.25mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
COSMODARTS
FRUITS OF THE LOOM x COSMO DARTS T-Shirt|Tiling Black SJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
Harrows
AVANTI steel 24gRJPY 13,750 ( USD 87.48 )
-
SHADE
Neck strap Darts Case Case strap RainbowJPY 999 ( USD 6.35 )
-
D.craft
ZONE80 Hz-5JPY 5,980 ( USD 38.04 )
-
TARGET
POWER-8ZERO straight PHIL TAYLOR'S 80% STEEL 22g 200201JPY 6,620 ( USD 42.11 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE LOUPGRACIEUX Shuntaro Nakamura Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )