Darts / 【MONSTER】RAPIER 2 MICRO GROOVE No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Micro Cut , Spiral Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haruki Muramatsu Model Items
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Medium White 410281JPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Intermediate White 410280JPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Short White 410279JPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Medium White 410278JPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
SHADE
Neck strap Darts Case Case strap 2025 Haruki MuramatsuJPY 2,000 ( USD 12.72 )
-
TARGET
RISING SUN G8 HARUKI MURAMATSU Model SLEEKJPY 15,800 ( USD 100.52 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CUESOUL
Bastet Rika Okubo ModelJPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
TARGET
POWER-9FIVE GENERATION-4 PHIL TAYLOR'S 95% Tungsten DARTS ORIGINAL SOFT 200929JPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
TARGET
taa0551JPY 12,223 ( USD 77.77 )
-
Harrows
TWIN PACK Clear MediumJPY 583 ( USD 3.70 )
-
Fit Flight Air
Rika Okubo Model Standard MIXJPY 970 ( USD 6.17 )
-
harrows
V−WING No.7702JPY 220 ( USD 1.39 )