Darts / 【DMC】Paul Lim 2BA 18g Bronze
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 47.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 160.31 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/27 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
PAUL LIM Model Items
-
TARGET
THE LEGEND GENERATION 8 PAUL LIM MODEL 2BA 210422JPY 17,800 ( USD 111.03 )
-
TARGET
THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL SWISS POINT 22g 190591JPY 17,300 ( USD 107.91 )
-
DARTSLIVE
SUPER DARTS2024 × DARTSLIVE PLAYER GOODS PAUL LIMJPY 5,000 ( USD 31.18 )
-
TARGET
THE LEGEND GENERATION 9 PAUL LIM MODEL SWISS POINT 24g 190592JPY 17,300 ( USD 107.91 )
-
TARGET
THE LEGEND G2 PAUL LIM STEELJPY 14,055 ( USD 87.67 )
-
TARGET
THE LEGEND GENERATION 6 PAUL LIM MODEL 2BA 210208JPY 15,800 ( USD 98.56 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.33 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.33 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.23 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.42 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.50 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 109.78 )