Darts / 【TRiNiDAD】Lopez2 CRYSTAL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.1mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Seigo Asada Model Items
-
TRiNiDAD×FOOT
ArmSupporter Seigo Asada Model SJPY 1,980 ( USD 12.59 )
-
TRiNiDAD×FOOT
ArmSupporter Seigo Asada Model LJPY 1,980 ( USD 12.59 )
-
L-Style
KRYSTAL ONE Seigo Asada model 2024 SUPER DARTS CHAMPION KRYSTALONE 2tone BlackJPY 4,400 ( USD 27.99 )
-
L-Flight
PRO Seigo Asada Model 2024 SUPER DARTS CHAMPION Shape BlackJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
Darts Case CAPACITY HD Seigo Asada THE NINJAJPY 4,500 ( USD 28.63 )
-
UNICORN
MAESTRO 90% TUNGSTEN NATURAL - SEIGO ASADA STEEL 25G No.12311JPY 16,805 ( USD 106.93 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )