Darts / 【RYU】MISAKA(Naga) SLEEK
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Ryu |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 4BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
Specifications
Material: 90% tungsten
Length: 38.0mm
Weight: 16.5g
Maximum Diameter:7.3mm
Standard:4BA
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
RYU DARTS
Varuna SLEEKJPY 10,499 ( USD 66.80 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model SteelJPY 15,400 ( USD 97.98 )
-
TARGET
tad1142 Tungsten 90%JPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
JOKER DRIVER
["Carbon"] jos0034 WhiteJPY 1,320 ( USD 8.39 )
-
TARGET
Pro Player Stone Black Mark Walsh STEEL 22g 122660JPY 11,509 ( USD 73.22 )