Darts / 【COWBOY GRANDPRIX】Highend model Meteor No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Aiki Oishi Model Items
-
L-Flight
EZ Aiki Oishi Model ver.1 Shape MIXJPY 880 ( USD 5.53 )
-
TRiNiDAD
OLIVARES2 Aiki Oishi Model スティールJPY 11,999 ( USD 75.57 )
-
TRiNiDAD
OLIVARES2 Aiki Oishi Model 2BAJPY 11,999 ( USD 75.57 )
-
COWBOY GRANDPRIX
Highend model Meteor No.5JPY 7,700 ( USD 48.48 )
-
UNICORN
AIKI OISHI Model Gorille SteelJPY 17,000 ( USD 107.06 )
-
GRRM
Australia Duranbah Aiki Oishi ModelJPY 10,499 ( USD 66.12 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )