Darts / 【MONSTER】RAPIER 3 MICRO GROOVE 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haruki Muramatsu Model Items
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Short White 410279JPY 1,879 ( USD 11.82 )
-
TARGET
TEAM PRO HARUKI MURAMATSU BRASS 2BA 18g 180051JPY 3,199 ( USD 20.13 )
-
TARGET
RISING SUN G9 HARUKI MURAMATSU Model No.5 210432JPY 17,800 ( USD 112.01 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 6th Haruki MuramatsuJPY 5,000 ( USD 31.46 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Medium White 410278JPY 1,879 ( USD 11.82 )
-
TARGET
TEAM PRO HARUKI MURAMATSU BRASS STEEL 18.5g 170021JPY 3,199 ( USD 20.13 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )