Darts / 【GRAN DARTS】Professional series HT-510 HYBRID No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | GRAN DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 47.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | NO.5 , 4BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Takuya Goto Model Items
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
S4
BastionJPY 7,590 ( USD 48.29 )
-
CAMEO
PORTABLE COIN CASE STELLA RedJPY 1,628 ( USD 10.35 )
-
S4
ShotGlass REIWA Drunker Panda ver.JPY 660 ( USD 4.19 )
-
Joker Driver
-ZERO- Ke/No MidFrontJPY 74,800 ( USD 475.94 )
-
L-Flight
Alex Hon model ver.3 standard blueJPY 990 ( USD 6.29 )
-
Bricolage
axc0071 BlackJPY 2,730 ( USD 17.36 )