Darts / 【Joker Driver】NEXUS 22 SIC BO 2 Scuderia Rear
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Rear |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SHADE
Kenichi Ajiki COLLABORATION T-SHIRT 2023 Navy MJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
JOKER DRIVER
jof1022 ShapeJPY 770 ( USD 4.89 )
-
L-Flight
flf1844 RocketJPY 764 ( USD 4.86 )
-
D.craft
ZONE80 Hz-1JPY 5,980 ( USD 38.04 )
-
TARGET
CARRERA V-STREAM V1 2BA 18g 210006JPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
CAMEO
Coin Case cac2001 BlackJPY 1,405 ( USD 8.94 )