Darts / 【Joker Driver】-ZERO- RIE2 Polish MidFront
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 156.65 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/8 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Rie Hoshino Model Items
-
Fit Flight Air
Rie Hoshino Model ver.6 shape WhiteJPY 970 ( USD 6.19 )
-
Joker Driver
-ZERO- RIE2 Polish MidFrontJPY 71,500 ( USD 456.42 )
-
Joker Driver
-ZERO- ☆RIE3 polish MidFrontJPY 71,500 ( USD 456.42 )
-
Hyper electra
Riara Rie Hoshino ModelJPY 9,799 ( USD 62.55 )
-
Fit Flight
Rie Hoshino Model ver.7 Shape BlackJPY 870 ( USD 5.54 )
-
Joker Driver
-ZERO- RIE2 Polish MidRearJPY 71,500 ( USD 456.42 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 91.27 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 112.34 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.38 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.44 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 105.32 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 98.30 )