Darts / 【DYNASTY】dnd0151 Tungsten 90%超過 Straight
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Shark Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 55.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Larry Butler Model Items
-
DYNASTY
dnd1042 Tungsten 90%超過JPY 13,410 ( USD 84.49 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK THE TALON Larry Butler Model 2BAJPY 14,800 ( USD 93.24 )
-
DYNASTY
A FLOW Black line "THE EAGLEⅡ" LARRY BUTLER model STEELJPY 9,799 ( USD 61.74 )
-
DYNASTY
A-FLOW Larry Butler modelJPY 9,799 ( USD 61.74 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"THE EAGLE3"Larry Butler Model 2BAJPY 9,799 ( USD 61.74 )
-
DYNASTY
dnd0152 Tungsten 90%超過 StraightJPY 13,037 ( USD 82.13 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )