Darts / 【G's DARTS】gsd0121 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Keita Ono Model Items
-
TARGET
SOLO 80 GENERATION-5 Keita Ono Model 210206JPY 8,200 ( USD 52.17 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS2024 PLAYER SET Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
8FLIGHT
Keita OnoJPY 935 ( USD 5.94 )
-
TARGET
SOLO GENERATION-5 Keita Ono Model S-DARTS 20th Anniversary Limited EditionJPY 14,100 ( USD 89.71 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 5th Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )