Darts / 【DMC】dmd0701 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Syo Katsumi Model Items
-
L-Flight
PRO Sho Katsumi Model ver.2 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.28 )
-
DMC
BATRAS Maverick "Sho" PartsW REAR 19.2s Gun Metallic ColorJPY 9,350 ( USD 59.32 )
-
【L-Flight】】EZ Sho Katsumi Model ver.3 Standard Black JPY 990 ( USD 6.28 )
-
L-Flight
PRO Sho Katsumi Model ver.2 Standard MIXJPY 990 ( USD 6.28 )
-
DMC
BATRAS Maverick PartsW REAR 18sJPY 6,600 ( USD 41.86 )
-
DMC
BATRAS Maverick PartsSUS REAR 20sJPY 1,870 ( USD 11.85 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )