Darts / 【JOKER DRIVER】EXTREME Hienn No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Mariko Kimura Model Items
-
SHADE
SPECIAL COLLABORATION Mariko Kimura COLLABO T-shirt Black XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
SHADE
SPECIAL COLLABORATION Mariko Kimura COLLABO T-shirt White LJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
TIGA
HARVEST Mariko Kimura ModelJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
SHADE
SPECIAL COLLABORATION Mariko Kimura COLLABO T-shirt White XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
SHADE
Player collaboration pin badge Mariko KimuraJPY 1,500 ( USD 9.53 )
-
JOKER DRIVER
EXTREME Hienn 2BAJPY 22,000 ( USD 139.97 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
L-Flight
flf1711 ShapeJPY 764 ( USD 4.86 )
-
TARGET
TITANIUM PRO ONYX CONVERSION POINT 30mmJPY 2,200 ( USD 13.99 )
-
ULTIMA DARTS
KAISER4 TYPE3 Plus Enokuma Shuichi ModelJPY 15,950 ( USD 101.48 )
-
L-shaft
L Shaft ["Carbon"] fls3211 ["Straight"] ["Silent"] ClearJPY 2,200 ( USD 13.99 )
-
COSMODARTS
FRUITS OF THE LOOM x COSMO DARTS Long sleeve shirt|Box logo White LJPY 5,500 ( USD 34.99 )
-
GSD
GSD LOGO T ONATSU color white SJPY 3,500 ( USD 22.26 )