Darts / 【Harrows】AURA 95% A1 STEEL 21g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.35mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
A new barrel from HARROWS!
The barrel is coated with "Blue Nitride-Coating" and looks very stylish.
AURA 95% A1 Steel 21g
Specifications
Length:50.0mm
Maximum diameter: 6.35mm
Weight: 21g
Material:95% Tungsten
Contents
Barrel x 3
Flight x 3
Shaft x 3
Case
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Fit Flight
Rie Hoshino Model ver.6 shape NaturalJPY 870 ( USD 5.53 )
-
JOKER DRIVER
零-ZERO-ALL COLOR SHAFT CLEAR(White Ravel) YELLOW 41.5mmJPY 660 ( USD 4.19 )
-
TARGET
RVB BRASS Raymond van Barneveld STEEL 22g 100111JPY 2,200 ( USD 13.99 )
-
oua0502 JPY 998 ( USD 6.34 )
-
TARGET
BLACK MARQUE RENEGADE 4.0 Jun Kawashima Model SWISS POINT 25g 190580JPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
Hyper electra
O_hana Momoka Makino ModelJPY 15,000 ( USD 95.44 )