Darts / 【Harrows】AURA 95% A2 STEEL 26g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Micro Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 26.0g |
| Maximum Diameter | 7.05mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Sold Out
Product information
A new barrel from HARROWS!
This barrel is coated with "Blue Nitride-Coating" and looks very stylish.
AURA 95% A2 Steel 26g
Specifications
Length:50.0mm
Maximum diameter: 7.05mm
Weight: 26g
Material:95% Tungsten
Contents
Barrel x 3
Flight x 3
Shaft x 3
Case
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CAMEO
GARMENT2.5 Layered RedJPY 6,099 ( USD 38.80 )
-
L-Flight×TIGA
PRO TIGA LADIES & GIRLS FLIGHT PRO Yukie Sakaguchi Model ShapeJPY 935 ( USD 5.94 )
-
SHADE
Mao Karube COLLABORATION T-SHIRT 2023 White XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
SHADE
SHADE Shunpei Noge COLLABORATION T-shirt 2024 Black XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
JOKER DRIVER
EXTREME Hawkeye 2BAJPY 22,000 ( USD 139.97 )
-
UNICORN
CONTENDER CALLAN RYDZ Steel 22g No.11229JPY 8,800 ( USD 55.99 )