Darts / 【Takumi BARRELS】KATSUMI.KTM.ODAGAWA No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Takumi BARRELS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
KATSUMI.ODAGAWA Model Items
-
Scool Of Darts JPY 8,963 ( USD 56.47 )
-
Scool Of Darts Spin-Off vol.1 JPY 2,526 ( USD 15.91 )
-
School Of Darts
ota0008JPY 7,027 ( USD 44.27 )
-
Takumi BARRELS
KATSUMI.KTM.ODAGAWA No.5JPY 10,695 ( USD 67.38 )
-
Scool Of Darts Spin-Off vol.3 JPY 2,526 ( USD 15.91 )
-
School Of Darts
otv9998JPY 16,762 ( USD 105.61 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )