Darts / 【TARGET】COLOURS BLUE 107880
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 70% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.14mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
TARGET
VISION ULTRA ARCADE TEN-X Yellow 333910JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
FABRIC PRO.ULTRA Green Shape 335210JPY 398 ( USD 2.50 )
-
MONSTER
ANASTASIA 2BA GOLD 19gJPY 12,018 ( USD 75.72 )
-
TARGET
VISION ULTRA VERDE Shape 334030JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
PRIME SERIES RAPTOR GENERATION-5 GEORGE NISHITANI Model 2BA 210405JPY 15,000 ( USD 94.51 )
-
DMC
SUS MAVERICK 2BAJPY 3,080 ( USD 19.40 )