Darts / 【TARGET】COLOURS RED 107890
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 70% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.14mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )
Recently checked items
-
TARGET
JOSH ROCK Model GENERATION 1 SWISS POINT 23g 190381JPY 15,800 ( USD 99.50 )
-
TARGET
PRIME DIAMOND Generation 3 KOSUZU IWAO Model 2BA 210450JPY 16,000 ( USD 100.77 )
-
TARGET
TAKOMA WALLET XL YellowJPY 3,180 ( USD 20.02 )
-
TARGET
taf0400 ShapeJPY 300 ( USD 1.88 )
-
TARGET
CROSS 95K ROB CROSS MODEL SWISS POINT 23g 190408JPY 18,800 ( USD 118.39 )
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL Silica STEEL 24gJPY 12,018 ( USD 75.69 )