Darts / 【TARGET】STEPHEN BUNITING MODEL THE BULLET 18g 101421
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
BULLET Model Items
-
TARGET
THE BULLET STEPHEN BUNTING Model G4 SWISS POINT 25g 210137JPY 13,300 ( USD 84.62 )
-
TARGET
THE BULLET GENERATION-3 STEPHEN BUNTING 2BA 12gJPY 10,000 ( USD 63.62 )
-
TARGET
TAKOMA ICON WALLET STEPHEN BUNTING Model 450060JPY 3,280 ( USD 20.86 )
-
TARGET
STEPHEN BUNTING Model G5 2BA 210372JPY 16,800 ( USD 106.89 )
-
TARGET
THE BULLET STEPHEN BUNTING MODEL 80% 2BA 16g 101352JPY 7,599 ( USD 48.35 )
-
TARGET
TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL SWISS POINT 22g 190410JPY 18,800 ( USD 119.61 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.97 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.98 )
Recently checked items
-
Harrows
ATOMIC 90% STYLE A 18gJPY 6,380 ( USD 40.59 )
-
TRiNiDAD
Undisputed KID2 Tomoya Goto Model S-DARTS Limited 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
Fit Flight Air
Pei Ying Liao Model ver.2 Shape MIXJPY 970 ( USD 6.17 )
-
Harrows
WAR EAGLEJPY 4,158 ( USD 26.45 )
-
TRiNiDAD
LHUGO TYPE2 Hugo Leung Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )