Darts / 【TARGET】CARRERA AZZURRI CORTEX Volo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Length | 38.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.2g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
YAZAWA
Footmate Yawaraka health insoles (24.0-27.0cm)JPY 1,760 ( USD 11.19 )
-
DMC
Diablo II STEEL 18gJPY 12,833 ( USD 81.65 )
-
CUESOUL
JIHO series S1 20gJPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
L-Flight
flf2115 ShapeJPY 913 ( USD 5.80 )
-
L-Flight×DYNASTY
"Shuntaro"Shape BlackJPY 850 ( USD 5.40 )
-
TARGET
Swiss GRD Point Silver 35mm 340102JPY 1,600 ( USD 10.17 )