Darts / 【Joker Driver】-ZERO- ☆RIE3 polish Center
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Rie Hoshino Model Items
-
Joker Driver
-ZERO- RIE2 Polish MidRearJPY 71,500 ( USD 454.94 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS2024 PLAYER SET Rie HoshinoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
Harrows
Rhythm Rie Hoshino Model 19gJPY 7,700 ( USD 48.99 )
-
me-can Rie Hoshino Model JPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
Fit Flight
Rie Hoshino Model ver.7 Shape BlackJPY 870 ( USD 5.53 )
-
Fit Flight Air
Rie Hoshino Model ver.6 shape WhiteJPY 970 ( USD 6.17 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
STEAL
stc1513 BrownJPY 6,600 ( USD 41.98 )
-
CAMEO
GARMENT NB DENIM INDIGOJPY 5,998 ( USD 38.15 )
-
S-DARTS
Darts Charm in UKJPY 420 ( USD 2.67 )
-
PICPIN
Juggley BJPY 770 ( USD 4.89 )
-
PICPIN
Takada Jun AJPY 770 ( USD 4.89 )
-
L-shaft
L Shaft ["Carbon"] fls3112 ["Slim"] ["Silent"] ClearJPY 2,200 ( USD 13.99 )