Darts / 【S4】ZEUS 3 No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | S4 |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
PRIME Ryan Searle 7556JPY 489 ( USD 3.11 )
-
TARGET
ORB 03 Steel 23g 190091JPY 6,200 ( USD 39.44 )
-
G's DARTS
X-GRANDE2 Daishin Jitoku ModelJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
TRIPLEIGHT
JAM2 Kaori Sagawa ModelJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
SHADE
Haruki Muramatsu COLLABO T-shirt 2022 White MJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
CAMEO
Multi Case caa1741 BlackJPY 4,074 ( USD 25.91 )