Darts / 【COSMODARTS】Fantasia Trish Grzesik Model Steel
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 53.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.9g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Trish Grzesik Model Items
-
Fit Flight
Trish Grzesik Model ver.5 Super Slim PurpleJPY 870 ( USD 5.46 )
-
Fit Flight
Trish Grzesik Model ver.4 Standard MagentaJPY 870 ( USD 5.46 )
-
Fit Flight
Trish GRZESIK 3 StandardJPY 712 ( USD 4.47 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Trish Grzesik Model SteelJPY 11,550 ( USD 72.67 )
-
COSMODARTS
FANTASIA 3 Trish Grzesik Model SteelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
Fit Flight
fif1342 Super SlimJPY 712 ( USD 4.47 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )