Darts / 【Joker Driver】-ZERO- Po/No MidFront
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | No Groove |
| Length | 37.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Zaoral
Recovery Necklace Black Limited SJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
Fit
GEAR Shaft fis8942 ["Normal"] ["Spin"]JPY 1,130 ( USD 7.19 )
-
MASTER STROKE
T-shirts MIKURU SUZUKI United ver.1 Black XXXLJPY 3,870 ( USD 24.62 )
-
Unicorn Gripper3 TWO TONE Shaft Blue/White M No.78731 JPY 458 ( USD 2.91 )
-
DYNASTY
A-FLOW Larry Butler model STEELJPY 9,982 ( USD 63.51 )
-
FLAGS
T-Shirts 2024 Limited Edition White MJPY 4,900 ( USD 31.17 )