Darts / 【GRANDARTS】Red Series ASLAN No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | GRAN DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.3g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Hiroto Ichimiya Model Items
-
TRiNiDAD
PRO Leon Type2 Hiroto Ichimiya Model STEELJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
L-Flight × unicorn
EZ Hiroto Ichimiya Model ver.1A dimple Standard BlackJPY 990 ( USD 6.29 )
-
UNICORN
Shiori Sato Model Aile SteelJPY 17,000 ( USD 108.16 )
-
TRiNiDAD
PRO Leon Type3 Hiroto Ichimiya model 2BAJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
L-Flight
flf1991 ShapeJPY 764 ( USD 4.86 )
-
GRAN DARTS
Professional series ASLAN HYBRID No.5JPY 10,175 ( USD 64.73 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )