Darts / 【RYU DARTS】BACCHUS EXPLODE No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Ryu |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
otp0013 M JPY 3,870 ( USD 24.62 )
-
CAMEO
FINAL PIECE MONOJPY 4,708 ( USD 29.95 )
-
Real Spec
rea1033JPY 6,380 ( USD 40.59 )
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO Tiger ShapeJPY 998 ( USD 6.34 )
-
SHADE
Shunpei Noge Portrait T-SHIRT 2023 Black XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
DYNASTY
KATANA MEITOU ONIMARU ZAN 2BA 18gJPY 13,800 ( USD 87.80 )