Darts / 【UNICORN】WolrdChampion Raymond van Barneveld Phase 1 STEEL 21g No.10184
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 50.55mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Raymond van Barneveld Model Items
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK FLIGHT & SHAFT KIT Medium 3set 420003JPY 1,780 ( USD 11.33 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD CHRONO PRO.ULTRA Standard 3set 337690JPY 800 ( USD 5.09 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK BUNDLE TEN-X 3set 337310JPY 800 ( USD 5.09 )
-
TARGET
VISION ULTRA BARNEY ARMY 334380JPY 398 ( USD 2.52 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK BUNDLE Shape 3set 337300JPY 800 ( USD 5.09 )
-
TARGET
K-FLEX RAYMOND VAN BARNEVELD MODEL Standard Medium Black 410134JPY 2,480 ( USD 15.77 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )