Darts / 【TARGET】ADRIAN LEWIS MODEL Jackpot GEN-3 STEEL 21g 122505
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 50.9mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.25mm |
Expected at JPY 156.65 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/8 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
GEN 3 STEEL
2 times PDC world champion
Adrian "Jackpot "Lewis
The young and talented player who won the PDC World Championship in 2011 and 2012.
Adrian Lewis model "GENERATION 3
The surface of the orthodox ring cut has been given a nano cut to convey a solid feel to the finger.
Jackpot GEN-3 STEEL 21g
Material: 90% Tungsten
Total length:50.9mm
Maximum diameter:6.25mm
Weight:21g
Standard:Hard
ADRIAN LEWIS Model Items
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Standard Medium BlackJPY 1,879 ( USD 11.99 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK 2BA 210182JPY 13,300 ( USD 84.89 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Wingslim Medium ClearJPY 1,879 ( USD 11.99 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Standard Short BlackJPY 1,879 ( USD 11.99 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK Swiss Point 24g 190166JPY 13,300 ( USD 84.89 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS model GEN-4 steel 26g 190025JPY 10,000 ( USD 63.83 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 91.27 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 112.34 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.38 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 98.30 )
-
TARGET
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model 2BA 210838JPY 22,800 ( USD 145.55 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.44 )