Darts / 【MONSTER】80%Tungsten LIGHTNING II STEEL 21g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.4g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
MONSTER×CORE DARTS
Ash Matsumoto Arashi model STEELJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
one80
Panther C Steel 24gJPY 9,900 ( USD 62.98 )
-
MONSTER
HELIOS III GORDON DIXON Model STEELJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
Harrows
haf2267 TeardropJPY 489 ( USD 3.11 )
-
TRiNiDAD
ArmSupporter Mechanic Yuki Yamada Model LJPY 1,980 ( USD 12.59 )
-
CAMEO
STREAM NEO BleuJPY 3,290 ( USD 20.93 )