Darts / 【MONSTER】RAPIER IV MG Haruki Muramatsu Model STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.5mm |
| Weight (barrel Only) | 21.4g |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haruki Muramatsu Model Items
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN HARUKI MURAMATSU Model Shape Medium MIX 410217JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
RISING SUN G9 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210431JPY 17,800 ( USD 112.10 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Short White 410276JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model 2BA 210496JPY 18,480 ( USD 116.38 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Short White 410279JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Medium White 410278JPY 1,580 ( USD 9.95 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )
Recently checked items
-
SHADE
Ryuta Arihara Portrait T-SHIRT 2023 Black XLJPY 4,000 ( USD 25.19 )
-
TARGET
VISION ULTRA ARCADE Standard Yellow 333920JPY 398 ( USD 2.49 )
-
King’s JAPAN
Second Edition90 Mike Mitsuaki Nagao ModelJPY 15,299 ( USD 96.34 )
-
TARGET
GABRIEL CLEMENS Model BRASS DARTS SET 2BA 18g 170006JPY 3,050 ( USD 19.20 )
-
TARGET
VISION FLIGHT 331830JPY 275 ( USD 1.72 )
-
TARGET
WAYNE MARDEL MODEL G2 Hawaii501 steel 24g 102914JPY 11,509 ( USD 72.47 )