Darts / 【COSMODARTS】ROYDEN LAM Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.35mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
He has participated in "THE WORLD" and other events in soft darts.
He has also won a tour card in hard darts and has been participating in PDC.
Royden Lam (Royden Lam) is a signature model of the wolf of the fighting spirit.
The slim and slightly long silhouette is a condensation of his commitment to fight in the world.
Specifications
Material: 90% tungsten
Length:45.5mm
Maximum diameter:6.35mm
Weight:17.0g
Royden Lam Model Items
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Royden Lam Model SteelJPY 11,550 ( USD 72.76 )
-
Fit Flight
Royden Lam Model ver.5 Super Kite DblackJPY 870 ( USD 5.47 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 3 steelJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
COSMODARTS
Royden Lam v4 Royden Lam Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 2 WINNERS EDITIONJPY 20,900 ( USD 131.68 )
-
COSMO DARTS
ROYDEN LAMJPY 13,200 ( USD 83.16 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )