Darts / 【UNICORN】WolrdChampion BOB ANDERSON 2BA 19g No.4054
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.45mm |
| Weight (barrel Only) | 16.6g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.3mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
BOB ANDERSON Model Items
-
UNICORN
MAXI WALLET - BOB ANDERSONJPY 1,783 ( USD 11.30 )
-
unicorn
Golden unicorn Bob Anderson 20g No03017JPY 8,171 ( USD 51.84 )
-
unicorn
Silver Star Bob Anderson 17g No3216JPY 5,029 ( USD 31.90 )
-
unicorn
Golden unicorn Bob Anderson 16g No03015JPY 8,171 ( USD 51.84 )
-
unicorn
World Champion Bob Anderson 20g No03108JPY 5,971 ( USD 37.88 )
-
UNICORN
WolrdChampion BOB ANDERSON STEEL 24g No.10181JPY 12,223 ( USD 77.55 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )