Darts / 【MONSTER】RAPIER IV MG Haruki Muramatsu Model 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haruki Muramatsu Model Items
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Medium White 410278JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Intermediate White 410280JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Short White 410276JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
RISING SUN G8 HARUKI MURAMATSU Model SLEEKJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
TARGET
TEAM PRO HARUKI MURAMATSU BRASS 2BA 18g 180051JPY 3,199 ( USD 20.15 )
-
TARGET
RISING SUN G8 HARUKI MURAMATSU Model SLEEK 210353JPY 16,800 ( USD 105.85 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
MONSTER
INTRUDER Syo Hurutate Model 2BA 18gJPY 9,982 ( USD 62.88 )
-
TARGET
ICON PRO GRIP SHAFT NATHAN ASPINAL Model Medium 380112JPY 559 ( USD 3.52 )
-
TARGET
TAKOMA PRO WALLET Gabriel Clemens Model 450001JPY 2,750 ( USD 17.32 )
-
TARGET
GABRIEL CLEMENS BRASS PRO.ULTRA RED Shape 336190JPY 398 ( USD 2.50 )