Darts / 【TARGET】CARRERA OCTANE CHARGER
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Pixel cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TRIPLEIGHT
effort2 Akihiko Owaku Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
MoA
Omniscience Darts Case BlueJPY 2,530 ( USD 16.09 )
-
JAKO
jkc0465 BlueJPY 7,040 ( USD 44.79 )
-
GSD
LOGO LOGO hoodie 2020 LJPY 7,000 ( USD 44.53 )
-
TARGET
ROVE 10 2BA 18g 210384JPY 23,800 ( USD 151.43 )
-
YOSHIMURA BARRELS
yos0011JPY 8,778 ( USD 55.84 )