Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE FairPlay Mark Fair MODEL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Simple and sharp. Straight barrel without cloudiness.
The front design of this model is distinctive and the rhombic cut area is also the grip area.
The wide ring cut has a shallow groove that gives you a sharp and edgy grip.
Of course, even if you grip the rear bumps, you can still get a solid throwing feel.
The simple construction of the barrel allows the player to get the most out of the barrel, and the detail of the barrel allows the player to get the most out of the barrel.
Specifications
Material : Tungsten90
Length : 45.0mm
Maximum Diameter : 6.4mm
Weight : 17.0g(Barrel only)
Set Contents
Shaft : LARO
Tip : LIP POINT
Flight : Dee.flight with A-FLOW logo
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
MASTER STROKE
T-shirts SHIZUKA KONDO Truss Black SJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
L-Flight
flf2625JPY 911 ( USD 5.79 )
-
noa0002 JPY 1,223 ( USD 7.77 )
-
bsa0104 JPY 1,650 ( USD 10.49 )
-
MASTER STROKE
T-shirts SEIGO ASADA Truss Black MJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
Flight-L × CAMEO
GODSEND FLIGHT CHARACTERSJPY 990 ( USD 6.29 )