Darts / 【JOKER DRIVER】PLATINUM 2nd HIGHROLLER
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
PICPIN
PEROLINA DJPY 770 ( USD 4.89 )
-
JOKER DRIVER
NEXUS14 VEGAS CenterJPY 27,500 ( USD 174.97 )
-
L-Flight
PRO Adrian Gray Model ver.2 Shape blackJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TRIPLEIGHT
trd1013 Tungsten 90% TorpedoJPY 9,219 ( USD 58.65 )
-
Harrows
VIVID BLUE Steel 23gRJPY 3,500 ( USD 22.26 )
-
Zaoral
Recovery Necklace Red/Black SJPY 11,000 ( USD 69.98 )