Darts / 【MONSTER】THE WORKS PROPLAYERS EDITION FREYR 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
8FLIGHT
PHIL TAYLOR Model Slim Black 400092JPY 935 ( USD 5.88 )
-
TARGET
THE ASP 80 NATHAN ASPINALL MODEL BLACK EDITION Swiss Point 24g 190216JPY 7,599 ( USD 47.88 )
-
TARGET
CHARIS GENERATION 5 CATHY LEUNG MODEL SWISS POINT 22g 190577JPY 18,480 ( USD 116.43 )
-
TARGET
TAKOMA KNOX Gold 450034JPY 2,680 ( USD 16.88 )
-
UNICORN
CONTENDER TORU SUZUKI model Phase2 2BAJPY 11,000 ( USD 69.30 )
-
MONSTER
OGRE III V4 Morihiro Hashimoto Model No.5 22gJPY 16,296 ( USD 102.67 )