Darts / 【MONSTER】THE WORKS VANTAGE 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
TARGET
SHARD ULTRA CROME FLIGHT SHAPE ARCTIC 332930JPY 275 ( USD 1.72 )
-
TARGET
RVB G3 PRO.ULTRA Standard 335350JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
POWER G4 PRO.ULTRA TEN-X 335120JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
VISION ULTRA FLIGHT KYTE SIERRA BLUE 332740JPY 357 ( USD 2.24 )
-
TARGET
VISION ULTRA GHOST FLIGHT POWER G5 TEN-X 333970JPY 357 ( USD 2.24 )