Darts / 【MONSTER×RYU DARTS】AKARI Akari Oshiro Model 22g STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.4g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Akari Oshiro Model Items
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY2 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY Akari Oshiro Model Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
L-Flight
PRO Akari Oshiro Model 2024 CHAMPION Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD×RyuDarts
AKARI LEGACY3 Akari Oshiro Model 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
L-Flight
EZ Akari Oshiro Model 2022 CHAMPION Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
-
L-Flight
EZ Akari Oshiro Model ver.5 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
RVB Regasy Raymond van Barneveld model G3 2BA 20g 210044JPY 15,500 ( USD 98.62 )
-
SHADE
Ryusei Azemoto COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black&Green XLJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
CAMEO
GARMENT WORK Camo NavyJPY 5,478 ( USD 34.84 )
-
TARGET
CARRERA SPORT COUPE STEEL 23g 100322JPY 11,509 ( USD 73.22 )
-
GSD
GSD2021 Kasumi Sato Collaboration T-shirt Black LJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
JOKERDRIVER
-ZERO- LOVE BOMB Mid FrontJPY 79,200 ( USD 503.94 )