Darts / 【G's DARTS】EXCEED2 Keita Ono Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Keita Ono Model Items
-
TARGET
VISION ULTRA GHOST FLIGHT 333190JPY 398 ( USD 2.52 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model 2BAJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
TARGET
SOLO GENERATION-5 Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 210180JPY 14,100 ( USD 89.71 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS Keita Ono setJPY 7,480 ( USD 47.58 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS2024 PLAYER SET Keita OnoJPY 5,000 ( USD 31.81 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )