Darts / 【MONSTER】VELOCITY Tsuyoshi Fukata Model 2BA 20g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.3mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
TARGET
VISION ULTRA FLIGHT RVB 331550JPY 357 ( USD 2.24 )
-
TARGET
ID PRO.ULTRA white kite 334700JPY 360 ( USD 2.26 )
-
TARGET
CLEMENS 95K GABRIEL CLEMENS Model SWISS POINT 22g 190361JPY 18,000 ( USD 113.41 )
-
TARGET
THE BULLET STEPHEN BUNTING Model G4 2BA 210103JPY 13,300 ( USD 83.79 )
-
TARGET
ID PRO.ULTRA aqua standard 335050JPY 398 ( USD 2.50 )