Darts / 【TIGA】22 REDFLY
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
NX90 FLIGHT Shape Yellow 9100JPY 489 ( USD 3.11 )
-
Zaoral
Recovery Necklace White/Gold LJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
CAMEO
GARMENT JAPANESQUE2 KON ZAKURAJPY 6,072 ( USD 38.63 )
-
G's DARTS
BLADE?Kazuki Fukui modelJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
Harrows
SPINA GOLD 90% TUNGSTEN steel 22gRJPY 12,980 ( USD 82.58 )