Darts / 【MONSTER】LEVERET II Ayaka Sasaki Model 2BA 18g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Sayaka Sasaki Model Items
-
CUESOUL
Aglaia2 Long Sayaka Sasaki ModelJPY 16,000 ( USD 101.80 )
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&green XSJPY 3,899 ( USD 24.80 )
-
SHADE
Bunny PRANKS T-shirts Ayaka Sasaki Model black&pink XSJPY 3,899 ( USD 24.80 )
-
【L-Flight】】PRO Sayaka Sasaki Model ver.5 Teardrop Mix JPY 990 ( USD 6.29 )
-
CUESOUL
Aglaia2 Short Sayaka Sasaki ModelJPY 16,000 ( USD 101.80 )
-
【L-Flight】】PRO Sayaka Sasaki Model ver.5 Shape Mix JPY 990 ( USD 6.29 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
dma0112 JPY 770 ( USD 4.89 )
-
TRiNiDAD
Romero TYPE2 Natsumi Iwata Model S-DARTS Limited 2BAJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
TARGET
VISION ULTRA FLIGHT SHAPE RVB BLACK 332010JPY 398 ( USD 2.52 )
-
one80
Luxor Alpha 2BA 20gJPY 9,900 ( USD 62.98 )
-
FOOT
DODGE Truckin -Zip Parker- White SJPY 8,000 ( USD 50.89 )
-
Harrows
ROYAL CASEJPY 3,600 ( USD 22.90 )