Darts / 【MONSTER】KITTEN2 Mayuko Morita Model 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Mayuko Morita Model Items
-
L-Flight
PRO Mayuko Morita Model ver.2 Type-A Shape MIXJPY 880 ( USD 5.53 )
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION-7 MAYUKO MORITA Model 210481JPY 16,000 ( USD 100.77 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS Mayuko Morita setJPY 7,480 ( USD 47.10 )
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION-5 Mayuko Morita Model 210291JPY 15,000 ( USD 94.46 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Mayuko MoritaJPY 5,000 ( USD 31.49 )
-
TARGET
PRIME SERIES MAYO GENERATION-6 MAYUKO MORITA Model 210407JPY 16,000 ( USD 100.77 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )