Darts / 【UNICORN】ULTRA CORE 90% Raymond van Barneveld phase5 No.5121
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Mulch Cut |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.93mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Raymond van Barneveld Model Items
-
TARGET
K-FLEX RAYMOND VAN BARNEVELD MODEL Standard Short Black 410132JPY 1,980 ( USD 12.46 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD INK BUNDLE Shape 3set 337300JPY 800 ( USD 5.03 )
-
TARGET
K-FLEX RAYMOND VAN BARNEVELD MODEL Standard Intermediate Black 410133JPY 1,980 ( USD 12.46 )
-
TARGET
BARNEY25 RAYMOND VAN BARNEVELD PRO.ULTRA TEN-X 3set 336980JPY 800 ( USD 5.03 )
-
TARGET
RAYMOND VAN BARNEVELD CHRONO PRO.ULTRA Shape 3set 337700JPY 800 ( USD 5.03 )
-
TARGET
BARNEY 25 RAYMOND VAN BARNEVELD Model 2BA 18g 210316JPY 25,800 ( USD 162.49 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )