Darts / 【COSMODARTS】Rain of Grace Cathy Leung Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Cathy Leung Model Items
-
TARGET
CHARIS GENERATION 5 CATHY LEUNG MODEL SWISS POINT 22g 190577JPY 18,480 ( USD 116.38 )
-
8FLIGHT
PHIL TAYLOR Model SHAPE Black400089JPY 880 ( USD 5.53 )
-
8FLIGHT
CATHY LEUNG Model G2 Shape WHITE 40859JPY 880 ( USD 5.53 )
-
TARGET
CHARIS GENERATION 3 Cathy Leung Model Swiss Point 190504JPY 15,800 ( USD 99.50 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 5th Cathy LeungJPY 5,000 ( USD 31.49 )
-
TARGET
CHARIS GENERATION 5 MAX CATHY LEUNG MODEL 2BA 21g 210500JPY 18,480 ( USD 116.38 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )