Darts / 【UNICORN】Premier K.HUYBRECHTS Model 2BA 19g No.4166
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Diamond Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.19mm |
| Weight (barrel Only) | 15.95g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.27mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
[Kim Hybrichts].
Belgian player in the PDC, born on November 16, 1985.
Since 2013, he has been competing in the World Cup of Darts with his brother "Ronnie Hybrichts" who is 20 years older than him.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Length:50.19mm
Maximum Diameter:6.27mm
Weight:15.95g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Tip x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )