Darts / 【TARGET】CARRERA AZZURI CORTEX SOFT CX25 18g 101702
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.2g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.65mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
Red Dragon
girl's of darts official 2017 calendarJPY 3,667 ( USD 23.33 )
-
Ultima
INNOCENCE EXCORE(4BA)JPY 13,445 ( USD 85.54 )
-
DARTSLIVE
NINJA TRAINERJPY 4,378 ( USD 27.85 )
-
L-Flight
flf0146 Shape Clear PurpleJPY 590 ( USD 3.75 )
-
MIRARCH
Luciole Hotaru Igarashi ModelJPY 14,800 ( USD 94.17 )
-
L-Flight
PRO Zong Xiaochen Model ver.1 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.29 )